O Nas

Ekspert Finansowy powstał w wyniku zmian, jakie spotkały bankowość. Rosnąca świadomość klientów oraz poszukiwanie profesjonalistów zachęciły nas do stworzenia zespołu spełniającego te oczekiwania. 

Długoletnie doświadczenie w branży finansowej oraz bankowej skłoniło nas do podjęcia wyzwania, które z założenia ma pomagać klientom w ich sprawach finansowych. Wysoki standard świadczonych usług jest dla nas priorytetem.

Klienci Eksperta Finansowego mają do dyspozycji pełną gamę produktów finansowych: kredyty hipoteczne, kredyty gotówkowe i konsolidacyjne, produkty inwestycyjne, plany oszczędnościowe, produkty ubezpieczeniowe oraz kredyty dla firm. Współpracujemy z bankami oraz firmami poza bankowymi. 

Posiadamy specjalistów z długoletnim stażem i profesjonalnym podejściem do każdego klienta. Nasze Biura mieszczą się w Chorzowie i Cieszynie, jednak działamy wszędzie tam, gdzie potrzebuje nas klient.

Misja

Misją Eksperta Finansowego jest niezależne wsparcie Klienta w dokonaniu najlepszego wyboru oferty z całej gamy produktów dostępnych na rynku. Szczególną uwagę zwracamy na potrzeby klienta, jego oczekiwania i możliwości.

Co nas wyróżnia?

Profesjonalizm i szybkość w działaniu oraz utrzymywanie bardzo dobrych relacji z bankami i innymi partnerami.

 

Współpracujemy z wieloma instytuacjami z braży finansowej i ubezpieczeniowej

Copyright © 2021, Ekspert Finansowy K. Nowak & A. Wacławek Spółka Jawna